Digianet

وبلاگ های ما​

دیجیتال مارکتینگ

آن چیزی که باعث می شود کسب و کار شما به ثمر نشیند، مشتری است. اگر کار شما برای مشتری جذاب نباشد، هیچ دنبال کننده ای نخواهد داشت.


برندینگ چیست؟

برندینگ مسئله بسیار مهمی است زیرا نه تنها در به یاد ماندن محصول یا خدمت در ذهن مشتری اثر ویژه ای دارد، بلکه به مشتریان و کاربران شما این امکان را می دهد تا بدانند که از شرکت شما چه انتظاری دارند.

استراتژی یک دیجیتال مارکتینگ حرفه ای و قوی چگونه است؟

اگر دقت کرده باشید در اینترنت، کتاب ها و گزارش ها استراتژی های زیادی مزبوط به مارکتینگ گفته شده است. ما با استفاده از تجربه خود و مشاهده کار انواع مشاوران و کارشناسان مارکتینگ ، بهترین استراتژی های به کار برده شده را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار می دهیم.


چه تفاوتی بین طراح سایت و توسعه دهنده سایت وجود دارد؟

توسعه دهنده سایت ساختار اصلی وب سایت را با استفاده از زبان های کد نویسی به وجود می آورد، در حالی که تمرکز طراح سایت بر به وجود آوردن ظاهری کاربر پسند و خلاقانه می باشد. یک توسعه دهنده معمولاً در طراحی عناصر وب سایت تخصص دارد و یک طراح وب بیشتر روی کاری که کاربر از انجام آن لذت می برد ، تمرکز دارد.


معرفی الگوریتم های گوگل برای سئو

گوگل مرتباً الگوریتم های خود را با هدف بهبود نتایج ارائه شده به کاربران به روز می کند. بسیاری از این به روزرسانی ها برای بستن راه هایی که سئو سیاه از آنها سوء استفاده می کند ، طراحی شده اند.


انواع سئو چیست؟

سه نوع سئو وجود دارد که به سئو کلاه سفید (white hat SEO) ، سئو کلاه سیاه (Black hat SEO) و سئو کلاه خاکستری (Gray hat SEO) تقسیم می شود.