• دوستان عزیز و همراهان گرامی
  میلاد با سعادت پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله را به شما و خانواده محترم تبریک و شادباش می گوییم .
  قرار ما این بود به یمن این روز پربرکت، رونمایی طرح مسکن مبین انجام شود و کوشیدیم تا آنجا که می توانیم ضمن استفاده از تجربیات گذشته، با اتکا بر دانش مدیریت فنی و اقتصادی، نوآوری و خلاقیت در طراحی، فضای پویا و سیالی را برای سرمایه گذاران محترم فراهم کنیم.

  Welcome
 • اینک ضمن ارائه فصل اول طرح مبین، توجه شما دوستان را به نگاهی نو و اندیشه ای جدید در مدیریت سرمایه جلب می نماییم .

  امروز این نوید را می دهیم که امکان خرید و فروش سهام و واحد را در «بازار املاک و سهام آرینا» ایجاد کرده ایم تا امکان نقد شوندگی و مبادلات املاک و سهام را جهت تسهیل مدیریت اقتصادی در اختیار شما عزیزان فراهم کنیم.

  امروز با افتخار در «باشگاه سرمایه گذاران هلدینگ آرینا» میزبان همه سرمایه گذارانی خواهیم بود که از سال 1395 تا کنون کنار ما هستند.

  Welcome
 • Welcome

  طرح مسکن مبین

  طرح مسکن مبین به منظور تسهیل شرایط تملیک واحدهای مسکونی در شهر تهران طراحی شده است . این طرح صرفا برای سرمایه گذاران هلدینگ و تا سقف مبلغ سرمایه نزد شرکت متناسب با میزان نقدینگی مورد نیاز زمان قرارداد طراحی شده است .
  در این طرح، امکان پیش خرید واحد در پروژه های در حال ساخت از روی فونداسیون با شرایط مندرج در ذیل این متن فراهم شده است.

 • Welcome

  در پیش خرید واحد طرح مسکن مبین

  الف پرداخت منطبق با شرایط پیش خرید و متناسب با پیشرفت فیزیکی و استفاده از تسهیلات، شرایط تملک را برای مشتریان آسان کرده است .
  ب پیش خرید واحد با قیمت تمام شده، جذابیت سرمایه گذاری رقابتی را فراهم نموده است .
  جتعریف پروژه در مناطق مختلف تهران با متراژهای متنوع، ضمن حفظ تمامی استانداردهای فنی و اقتصادی، تنوع خوبی را با توجه به شرایط و علایق، در دسترس مشتریان قرار می دهد

 • Welcome

  مشخصات پروژه ها:

  امکان مشارکت در این طرح بصورت متری با شرایط پیش خرید میسر میباشد.

 • Welcome

  جدول الف - پیش خرید واحد با قیمت تمام شده

  قیمت تمام شده شامل قیمت خالص زمین، تراکم، دستمزد، متریال، انشعابات، هزینه های اداری و قانونی و هزینه های مدیریتی طرح و اجرا می باشد که در پایان ساخت و بر اساس هزینه های واقعی انجام شده قابل محاسبه خواهد بود.

 • Welcome

  جدول ب - پیش خرید واحد با قیمت ثابت و تسویه کامل

  قیمت ثابت منوط به تسویه کامل قیمت برآوردی زمان قرارداد بوده و حتی در صورت ایجاد تورم هیچگونه اضافه بهایی به قرارداد مذکور تعلق نخواهد گرفت.

 • Welcome

  جدول ج- پیش خرید واحد با قیمت ثابت و پرداخت شرایطی

  قیمت ثابت با پرداخت شرایطی بر اساس قیمت برآوردی زمان انعقاد قرارداد بوده و حتی در صورت ایجاد تورم هیچگونه اضافه بهایی به قرارداد مذکور تعلق نخواهد گرفت لکن صرفا به جهت پوشش هزینه های تورم احتمالی 30 درصد مابه التفاوت قیمت برآورد فروش زمان قرارداد به قیمت فروش زمان تحویل به مبلغ قرارداد اضافه خواهد گردید.
  مشخصات مربوط به موقعیت طرح مشخصات فنی و اجرایی و زمان اجرا در زمان انعقاد قرارداد اطلاع رسانی خواهد شد.
  پس از انعقاد قرارداد در هر مرحله از پیشرفت کار و شرایط پرداخت امکان فروش واحد در بازار املاک و سهام آرینا میسر می باشد.

  • شرایط مذکور صرفا مربوط به سرمایه گذاران شرکت می باشد.
  • مهلت ارسال پیشنهادات مربوط به پیش خرید واحد حداکثر تا تاریخ ۱۵ اذر ۹۹ می باشد.

 • Welcome

  نحوه پیش خرید

  سرمایه گذارانی که قصد پیش خرید واحد را دارند پس از مطالعه دقیق شرایط پیش خرید و انتخاب واحد با توجه به شرایط پرداخت، موقعیت و متراژ و میزان سرمایه خود نزد شرکت نسبت به تکمیل فرم پیش خرید واحد در ذیل همین سایت اقدام نمایند.
  شرکت پس از تکمیل و جمع بندی انتخاب خریداران، نسبت به اعلام دقیق شرایط، موقعیت و مشخصات پروژه ها اقدام نموده و پس از اطلاع رسانی، انعقاد قرارداد با سرمایه گذاران انجام خواهد شد .

 • Welcome

  سرمایه گذاران محترم

  با توجه به سرمایه خود نزد شرکت مجاز به خرید حداکثر ۵ واحد مسکونی می باشند.

  ارزش کلی دارایی های شما تا تاریخ ۹۹/۸/۱۵( ریال ): 99,999,000,000,000

  ایجاد درخواست جدید

 • Welcome
  تراز پروژه منطقه شهرداری متراژ روش پیش خرید
  سطح 1 منطقه 20 135 جدول الف حذف
  سطح 3 منطقه 1 135 جدول الف حذف

  سرمایه گذاران محترم

  در صورتی که برای بهبود کار مجموعه پیشنهاد و یا انتقادی داشتید آن را با ما مطرح کنید

  انتقادات و پیشنهادات

 • Welcome

  طرح اجاره به شرط تملیک

  «در دست اقدام»

  تا سقف ۵۰٪ تسهیلات اجاره به شرط تملیک با دوره بازپرداخت حداکثر ۱۰ سال امکان تملک یک واحد مسکونی ساخته شده را در هر جای شهر تهران را برای سرمایه گذاران فراهم خواهد نمود.

  طرح اجاره به شرط تملیک تا پایان سال ۱۳۹۹ جمع بندی و نهایی شده و نیمه اول سال ۱۴۰۰ عملیاتی خواهد شد.

 • Welcome

  باشگاه مشتریان آرینا

  «در شرف تاسیس»

  هلدینگ آرینا به منظور ارتقاء فضای تعاملی مبتنی بر احترام متقابل و حفظ کرامت انسانی تصمیم به تأسیس باشگاه سرمایه گذاران آرینا دارد. در این باشگاه کلیه سرمایه گذارانی که با مجموعه شرکتهای هلدینگ تعامل اقتصادی دارند، عضو باشگاه خواهند شد و به میزان و مدت سرمایه گذاری از خدمات باشگاه بهره مند می شوند.

 • Welcome

  بازار سهام و املاک آرینا

  «در شرف تاسیس»

  هلدینگ آرینا در حال طراحی شیوه نوینی از تعاملات و تاسیس بازار املاک و سهام می باشد. در این طرح، دارایی های ملکی و مالکیتی سرمایه گذار به صورت برگه های سهام یا اسناد قابل انتقال بین اعضاء، در نرم افزار بازار املاک و سهام آرینا قابل عرضه به مشتریان خواهد بود.
  صندوق سهام املاک آرینا، پشتوانه مالی این برگه های سهام بوده و قابلیت نقل و انتقال این سهام را در هر زمان تضمین می نماید.
  امتیاز دیگر این طرح، قابلیت جابجایی سهام بین پروژه های متعدد هلدینگ آرینا می باشد. در صورتیکه علاقمند به حضور در پروژه های دیگر باشید، می توانید با فروش سهام خود در یک پروژه در دیگری حضور پیدا کنید.